Witamy wszystkich zainteresowanych Odkurzaczami Wodnymi Najwyższej Klasy!


Firma ER-BE zajmuje się sprzedażą Odkurzaczy Wodnych od 1996 roku.                            W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę używanych odkurzaczy wszystkich modeli, od najstarszych po najnowsze.
Sukces w sprzedaży można osiągnąć tylko przy wykorzystaniu produktu najwyższej jakości jakim jest właśnie Odkurzacz Wodny.
Nasza firma zapewnia klientom kompleksową obsługę, dyspozycyjność i pełen profesjonalizm. Proponujemy bardzo dogodne warunki sprzedaży, w tym również sprzedaż ratalną.


Najdoskonalszy system czyszcząco-sprzątający przy wykorzystaniu wody i niepowtarzalnego separatora dotarł do Polski na początku lat `90. Oparte na nim odkurzacze oferowane przez firmę ER-BE to jedyne urządzenia na świecie, gwarantujące ich użytkownikom 100% skuteczności i zadowolenia podczas pracy. Wśród potężnej ilości posiadaczy naszego produktu nie ma osób rozczarowanych skutecznością najwyższej klasy Odkurzaczy Wodnych. Urządzenia te są co raz częściej polecane przez lekarzy specjalistów osobom dotkniętym alergią na kurz domowy i roztocza, a - jak wiadomo - w dzisiejszych czasach grono taki osób niestety stale się powiększa, szczególnie wśród naszych małych pociech. Odkurzacze Wodne jako jedyne skutecznie usuwają także kolejny silny alergen, jakim jest sierść zwierząt.


FAKT: Jest wiele urządzeń i sposobów dbania o czystość w domu, jednak wiele z nich to wyłącznie wielokrotnie powielana czynność, nie przynosząca efektów - maskująca problem, a nie rozwiązująca go.

 

PRZYKŁAD: Odkurzacz z jednorazowym workiem to magazyn kurzu i brudu zamkniętego   w ciemnym, ciepłym miejscu, idealnym dla rozwoju zarazków i bakterii.